Vad gästerna säger

Benedek
Benedek
över ett år sedan
Boendet var felfritt, beläget på en utmärkt plats med god tillgänglighet.
Bengt
Bengt
över ett år sedan
Vi hade jättefina dagar i Andreas våning. Bra läge med nära till välsorterad Coop samt T-banan som enkelt tar dig in till centrala Stockholm.Jättegoda pizzor finns på lokala pizzerian runt hörnet.Allt till belåtenhet, återvänder gärna.
Giovanni
Giovanni
över ett år sedan
Bra boende och läget, men det saknas köksredskap.
Rain
Rain
över ett år sedan
Perfekt boende och läge med ski in/out, bra sängar och nya sängkläder. Fräscht badrum. Det som drar ner betyget är köket. Svårt att vettigt laga mat med bara 2 små spisplattor, inget frysfack och diskställ som måste placeras på spisen för att få plats. Funkar dock hjälpligt för max 2 pers. Temperaturen i boendet går ej att reglera vilket får göras med öppna/stänga fönster.
Emma
Emma
över ett år sedan
Väldigt härligt ställe med en underbar bastu! Olof var snabb med att svara & ordnade allt jag bad om. Jag är mycket nöjd!
H
Heather
över ett år sedan
Min vistelse på den här studion var fantastisk. Platsen var precis som annonserat! Läget låg inom bekvämt gångavstånd från både det lokala pendeltåget och nätverkstågen! Ett lugnt, tyst grannskap, men ändå nära nog för att enkelt ta sig in till centrum och se sevärdheterna. Kan verkligen rekommendera det. Priserna konkurrerar med dyra innerstads hotellvistelser – definitivt värt det för en underbar stadssemester.
Peter
Peter
över ett år sedan
Allt funkade bra och lägenheten var ren och fräsch. Hissen tog en upp till tottliften.