Vad gästerna säger

O
Oona
två månader sedan
Andreas var en utmärkt värd! Incheckningen var verkligen smidig och boendet var rent och fräscht. Rekommenderas!
A
Alissa
två månader sedan
Ett mysigt boende på en lugn plats med allt man behöver för en smidig och trevlig vistelse. Det enda lilla minuset var att det låg skräp i toaletten när vi kom, men annars var boendet rent och trevligt. Vi hade en väldigt bra vistelse och kan varmt rekommendera boendet!
S
Sophia
två månader sedan
B
Benet
två månader sedan
Bra läge och en härligt stor bostad med högt i tak och stora fönster. Däremot börjar den kännas sliten och i verkligheten är den mer medtagen än på bilderna: badrummet är väldigt gammalt och både soffan och mattan har fläckar. Vi hade också återkommande problem med att strömmen i badrummet gick. Genom att slå av och på handdukstorken verkade det nollställas, men det fortsatte att hända. Inför ankomst fick vi veta att köket också har elproblem, så boendet skulle troligen behöva ses över av en elektriker. Sammantaget är det ändå prisvärt med tanke på ytan.
I
Isa
två månader sedan
Väldigt trevligt och enkelt att ta sig till. Inget negativt att säga, förutom att städningen inte var klar förrän 16:20.
T
Tetiana
två månader sedan
Vår vistelse var toppen! Lägenheten var väldigt ren och det var enkelt att hämta nyckeln. Rekommenderas verkligen :)
R
Roisin
två månader sedan
Underbar lägenhet med gott om utrymme och väldigt fint inredd. Toppenläge – kan verkligen rekommendera. Tänk bara på att det inte finns någon hiss eftersom det är en äldre byggnad, vilket kan vara bra att veta om du har tungt bagage. Skulle gärna bo här igen!
R
Risto
två månader sedan
Bodde här över helgen med vänner – allt fungerade verkligen jättebra!