Vad gästerna säger

B
Brandon
tre månader sedan
Enkel incheckning, fin lägenhet, perfekt område och en fantastisk värd. Jag skulle gärna bo här igen!
J
Jen Et Thomas
tre månader sedan
En väldigt fin lägenhet med ett utmärkt läge.
S
Sabine
tre månader sedan
Ett toppenställe för en kort vistelse i Stockholm. Ny byggnad i ett väldigt promenadvänligt läge. Det finns fotbollsplaner på andra sidan gatan, vilket kan vara lite bullrigt.
M
Martin Arthur
tre månader sedan
A
Alexandra
tre månader sedan
En fantastiskt fin lägenhet som motsvarade alla förväntningar med läge, natur och inredning. Vi fick också snabb och proffsig respons från Alexander vilket uppskattas. Vi gör gärna ett återbesök i framtiden och ger ett extra stort plus för att vi fick ta med vår hund. Kan varmt rekommendera Alexanders lägenhet.
I
Inga Ulrika
tre månader sedan
Lägenheten är rymlig och bra och överensstämmer med beskrivning och bilder. Läget är centralt och bra. Key-less, vilket är smidigt.
A
Amanda
tre månader sedan
Tack för ett så fantastiskt och tryggt boende mitt i hjärtat av Gamla Stan i Stockholm! Det var ett underbart ställe att bo på, med väldigt sköna sängar och soffor. Jag skulle absolut boka igen! Så smidig och flexibel in- och utcheckning – verkligen uppskattat!!!
J
Joliette
tre månader sedan
Fredrik svarade snabbt och vår vistelse var jättebra! Lakanen var väldigt rena och sängen var superbekväm :)