Vad gästerna säger

R
Raphaël
över ett år sedan
Fantastisk vistelse hos Olof, med kollektivtrafik i närheten och ett väldigt trivsamt område. Boendet motsvarade beskrivningen helt och hållet. Kan verkligen rekommenderas :)
M
Miriam
över ett år sedan
Utmärkt läge för sightseeing. Superlägenhet – visserligen många trappor men det stod tydligt i beskrivningen! Min son (17) sov i det lilla loftet och uppskattade sitt eget utrymme. Bästa överraskningen var kaffemaskinen med färska bönor – perfekt för att starta dagen. Ett litet problem löstes på nolltid och kommunikationen var helt toppen 👍
A
Angelique
över ett år sedan
Bra, men onlinesupporten var svår att nå. Fullt utrustad lägenhet, lättillgänglig med tunnelbana/snabbspårvagn från centralstationen och Stockholms innerstad, nära vackra vandringsområden och vid piren för färjeturer ut i Stockholms skärgård, bra prisvärde.
O
Oliver
över ett år sedan
Trevligt boende. Bra anslutningar med kollektivtrafik till centrala Stockholm. Tyst. Sköna sängar och bra mörkläggning.
G
Gerard
över ett år sedan
Gaming Room är riktigt häftigt och prisvärt.
N
Natalie
över ett år sedan
Tyst, mysig och väldigt ren lägenhet. Jag rekommenderar den till alla som planerar att stanna i stan.
H
Hannah
över ett år sedan
Det här var ett toppenställe att bo på. Läget kunde inte vara bättre!