Vad gästerna säger

T
Theodore
två månader sedan
Trevligt och enkelt boende för en ensamresenär eller två, bara 10 minuter från tunnelbanan. Elias svarade snabbt och instruktionerna för incheckning var enkla att följa.
E
Elizabeth
två månader sedan
Härligt ställe i gamla stan – supermysigt. Vi hade en jättebra vistelse. Det kan nog bli lite varmt mitt i högsommaren, men det fanns fläktar.
E
Erik
två månader sedan
Fräsch studio som känns ny. Väldigt rent och i toppskick. Ligger precis vid en tunnelbanestation, vilket gjorde det enkelt och smidigt att ta sig in till stan. Jag kan varmt rekommendera boendet.
G
Gonzalo Matias
två månader sedan
Toppenvistelse! Lägenheten hade ett utmärkt läge och stämde helt med beskrivningen. Elías var en fantastisk värd – alltid hjälpsam, vänlig och väldigt snabb med att svara på alla meddelanden. Rekommenderas varmt!
A
Andrea
två månader sedan
Trevlig lägenhet i ett lugnt område.
D
Daria
två månader sedan
Lägenheten har ett riktigt bra läge i ett trevligt och behagligt område som är roligt att upptäcka. Den är välstädad och i ordning, och värden svarade väldigt snabbt.
I
İlay
två månader sedan
Värden var väldigt hjälpsam, men de första två dagarna saknade vi handdukar. Vi var två personer och fick bara två handdukar, och en av dem var inte ren. Tyvärr fick vi klara oss med en enda handduk för både hår, dusch och ansikte. Sen ordnade de fler, men i den här prisklassen borde servicen verkligen vara mer uppmärksam.Sovrumsdelen var dammig och verkade inte vara ordentligt dammsugen. I annonsen stod det att det fanns internet, men det fungerade inte, och eftersom inga fönster gick att öppna kändes bostaden väldigt instängd och dåligt ventilerad.
M
Michael
två månader sedan
Boendet var toppen och jag gillade verkligen att det låg i en äldre gårdsmiljö. Jag hade inte riktigt väntat mig det när jag bokade, men det gav en jättehärlig känsla! Dessutom var det enkelt att ta tunnelbanan in till centrum, samtidigt som man bodde precis utanför och fick det lite lugnare.