Vad gästerna säger
Å
Åsa
tre månader sedan
Läget är verkligen jättebra med kort gångavstånd till Åre Torg!Mycket välutrustat kök och stort plus att lakan och handdukar ingår.Tyvärr var det ganska smutsigt och en del saker trasiga i lägenheten. Vi var där sommartid och både balkongen och uteplatsen var MYCKET smutsiga och fulla med skärp, trasig möbler mm. Trasiga duschmunstycken i båda duscharna, handdukstorken fungerade inte, varmluftugnen fungerade inte till 100% , trasig diskho samt att ugnen inte var rengjord från matrester. Vi hade det bra i lägenheten men kommer inte boka detta boende igen.
M
Michael
tre månader sedan
Läget var toppen – precis nära spårvagnen samt barer och restauranger i Majorna. Vi märkte att vissa andra gäster störde sig på ljudnivån, men vi upplevde inga problem. Det är en äldre fastighet och vi gillade den charm och karaktär det gav lägenheten, men det kanske inte passar alla.
D
David
tre månader sedan
Vi hade några riktigt fina dagar i den här lägenheten. Det finns inte mycket att klaga på, även om den inte är något särskilt utöver det vanliga. Allt vi behövde fanns på plats, allt var rent, sängen var bekväm och duschen hade bra tryck. För att komma in behöver man en app, så man behöver ladda ner den och skapa ett konto först. Det är gångavstånd till en tunnelbanestation.