Vad gästerna säger

A
Alison
fyra månader sedan
Riktigt bra studio på ett toppenläge. Jag var lite nervös över Bluetooth-incheckningen, men det fungerade jättebra. Toppenläge och en väldigt bekväm säng.
G
Gabriela
fyra månader sedan
Bra ställe nära kollektivtrafik, mataffärer och restauranger.
M
Maite
fyra månader sedan
Vi älskade att bo i Frederiks enrummare på Södermalm! Vi var tre personer, och Frederik hade redan bäddat ut och bäddat i bäddsoffan innan vi kom. Bäddsoffan var oväntat stor och bekväm, och vi hade gott om plats. Köket var välutrustat och både lägenheten, huset och området runt omkring var väldigt charmiga. Området är lätt att promenera i med många barer, restauranger och butiker, och det är heller inte långt till buss- och tågförbindelser. Frederik var väldigt proaktiv i kommunikationen, gav tydliga instruktioner och appen för gäst/nyckel var enkel att använda.
T
Tomoya
fyra månader sedan
Rummet var väldigt rent och utsikten från balkongen var fantastisk, så jag kunde verkligen koppla av under vistelsen. Själva byggnaden var också mycket välskött och säkerheten kändes trygg. Läget var dessutom toppen – bara 1–2 minuter till närmaste station och bara några stationer från Centralstationen. Det gick utmärkt att både laga mat och tvätta, vilket gjorde att vistelsen kändes smidig och riktigt bra. Stort tack!
M
Marko
fyra månader sedan
Älskade verkligen boendet vid mitt första besök, så jag bestämde mig för att komma tillbaka igen. Det känns som hemma, med en fantastisk utsikt från balkongen där man kan sitta i timmar och bara njuta av vackra Sverige!!Kommer definitivt tillbaka igen 🙂
M
Marije
fyra månader sedan
J
Jordan
fyra månader sedan
Vi var ett sällskap på 6 personer och den här lägenheten var perfekt för vår resa! Området var trevligt och lägenheten var i jättebra skick, med ett rent badrum och väldigt bekväma sängar. Andreas var otroligt snabb på att svara på frågor – rekommenderas varmt!
Y
Yumeko
fyra månader sedan
Toppenläge nära parken.