Vad gästerna säger

A
Alexander
fem månader sedan
Ett toppenställe för vår familj på tre. Lägenheten var superren och vi gillade verkligen den exklusiva Jura-kaffemaskinen.Läget är väldigt smidigt. Coop och ICA finns i närheten för matinköp. Busshållplatserna ligger bara ett kvarter eller två bort, så det är enkelt att ta sig runt i hela stan (man betalar i mobilen, inga biljetter behöver köpas i förväg). Restaurang Hermans i närheten har jättegod mat och fantastisk utsikt över vattnet.Enda lilla minus: golven knarrade lite. Det störde oss inte särskilt mycket. Rekommenderas varmt!
J
Jaime
fem månader sedan
Ett väldigt bra ställe i ett centralt område i Stockholm.
S
Szymon
fem månader sedan
Allt var fantastiskt. Tveka inte – boka!
C
Cathy
fem månader sedan
P
Pierre
fem månader sedan
Precis enligt beskrivningen, extremt smidigt med in/ut checkning. Smidigt nyckelsystem. Väldigt sköna ”sängar” förväntade mig inte att dom skulle vara så pass sköna. Super!
D
Divya
fem månader sedan
Utmärkt – trots att det är en uppförsbacke att gå till boendet så trivdes vi verkligen. Toppenläge, och vi hade inte väntat oss att vattenfallet skulle ligga precis bakom lägenheterna, vilket var en väldigt trevlig överraskning. Gå bara några meter ner så har du en fantastisk utsikt över Åre.
E
Erdem Celal
fem månader sedan
Vi valde det här boendet eftersom det ligger nära Olympiastadion. Det är fullt tillräckligt för en resa för ett par eller för dig som reser ensam. Området är väldigt trevligt och lugnt.
E
Erdem Celal
fem månader sedan
Vi kunde promenera till Olympiastadion och Östermalm på cirka 20 minuter. Området kändes väldigt tryggt och lugnt. Vi rekommenderar det varmt.