Vad gästerna säger

S
Sarah
över ett år sedan
Läget mitt i stadens hjärta kunde inte ha varit bättre för vår resa. Lägenheten var mycket välutrustad med fina sängkläder samt en mycket bekväm säng och möbler. Vi åt mest ute, men köket var väldigt rent och hade allt vi kunde önska om vi hade bestämt oss för att laga mat själva. Vi älskade verkligen både lägenheten och byggnaden – vi ville inte lämna!
Tanya
Tanya
över ett år sedan
Lägenheten var fantastisk och incheckningen var enkel. Internet var snabbt och det fanns en stormarknad samt busshållplats precis utanför byggnaden. Det var en annan lägenhet än den som visas på bilderna. Den var inte lika rymlig eller ljus. Det fanns inget duschdraperi i badrummet, vilket medförde att ytan blev ganska blöt efter duschen. Byggnaden var lite som en labyrint och det verkar som att alla lägenheterna på våningen var uthyrda via Airbnb. Dörrlåset fastnade några gånger, trots att alla instruktioner följdes. Sammantaget hade vi en trevlig vistelse och fick allt vi behövde.
Charlotte
Charlotte
över ett år sedan
Jag uppskattade min vistelse här. Jag skulle råda potentiella gäster att noggrant läsa listningsbeskrivningen och titta på bilderna (jag syftar främst på badrummet – det är ganska ovanligt litet men exakt som beskrivet och fungerar bra). Läget var fantastiskt och studiobostaden hade allt vi behövde. Elias och hans team svarade alltid väldigt snabbt.
Denis
Denis
över ett år sedan
Lägenheten är mycket vackert inredd och mycket funktionell. Dess läge är idealiskt för att utforska Stockholm. Olofs snabba respons och tydliga instruktioner uppskattades verkligen. Jag rekommenderar varmt detta boende.
M
Marine
över ett år sedan
Lägenheten är ren och trevlig, idealisk för 4 personer. Bra belägen, tunnelbanan är bara 5 minuters promenad bort. Personalen var mycket tillmötesgående.Vi hade bara önskat att det fanns en högstol för vår bebis, vilket kan vara ett förbättringsområde.
F
Frederik Munk
över ett år sedan
Underbar lägenhet i perfekta omgivningar på Gamla Stan. Lätt att ta sig runt och massor av bra restauranger samt en bar precis utanför 🇸🇪😊
S
Shavis
över ett år sedan
Anne
Anne
över ett år sedan
Fin lägenhet med hög standard. Bra sängar. Fina och funktionella badrum. Rekommenderas.