Vad gästerna säger

Liban
Liban
över ett år sedan
C
Carmina
över ett år sedan
Fin lägenhet i ett trevligt läge. Värden var lyhörd och uppmärksam.
A
Adrien Emmanuel
över ett år sedan
Fantastiskt boende för en vistelse i Stockholm och dess skärgård, med enkel tillgång till kollektivtrafik och en lyhörd värd.
J
Jakob
över ett år sedan
Härlig liten lägenhet. Exakt rätt för par.
Jenny
Jenny
över ett år sedan
Verkligen trevlig lägenhet i ett lugnt område och ändå ganska nära tunnelbanestationen. Vardagsrummet är rymligt och har allt du behöver, köket är också välutrustat. Badrummet är ganska litet och vi hade förväntat oss lite fler förnödenheter (tvål).
Linus
Linus
över ett år sedan
N
Natalie
över ett år sedan
Rummet var bra och vi hade ett litet kök med allt man kan behöva för två personer. Vi blev lite förvirrade eftersom det inte finns en typisk dusch, men det spelade ingen roll eftersom vi inte skulle stanna så länge.
J
Javiera
över ett år sedan
Fantastiskt läge och utmärkt lägenhet. Mycket bekväm och mysig, och värden svarar snabbt på alla frågor eller förfrågningar. Jag skulle definitivt boka här igen nästa gång jag åker till Stockholm.