Vad gästerna säger

S
Seyed Morteza
över ett år sedan
Vi bodde i två nätter och hade inget problem alls! Rekommenderas varmt!
K
Kaloyan
över ett år sedan
Bästa stället att bo på för en kort resa till StockholmPositivt: Platsen verkade vara alldeles för bra enligt bilderna/recensionerna, så vi hade stora förväntningar. När vi klev in i studion blev dessa förväntningar snabbt överskridna, särskilt tack vare den kritstvackra utsikten från studion.Tveka inte ens en sekund med att boka detta boende - skinande rent, välordnat, med ett extremt bekvämt läge - en busshållplats precis utanför, vilket är den enda transport du någonsin behöver, samt en båthållplats som tar dig antingen till Djurgården (ön med de flesta museerna) eller till centrum på mindre än 15 minuter.Det är ett av de bästa boenden vi upplevt sett till pris, kvalitet och läge.
T
Tristan
över ett år sedan
Riktigt trevlig upplevelse på Tott Residence. Platsen är mycket väl belägen med direkt tillgång till skidliften. Lägenheten passade utmärkt för vår familj. Jag rekommenderar den.
I
Iveslatt
över ett år sedan
Underbar helg med familjen!Positive: Jättefin lägenhet, ren och bekväm!
Tim
Tim
över ett år sedan
Vacker lägenhet, god förbindelse till centrum med kollektivtrafik
Monica
Monica
över ett år sedan
Parkeringskällaren låg under lägenheterna med bara några få platser. Obs! En hög kant innebär att du bör använda en bil med bra markfrigång eller vara med en lätt last för att undvika att repa eller skada (eller "ta ner" intrycket). Det finns massor av lägenheter över flera våningsplan.
Erik
Erik
över ett år sedan
Platsen var precis som annonserat. Incheckningen var dock inte särskilt intuitiv och avsaknaden av en fysisk nyckel upplevdes som mindre optimal. Utrymmet var i övrigt precis som beskrivet och passade oss bra.
Christian
Christian
över ett år sedan