Vad gästerna säger

Svenja
Svenja
över ett år sedan
Lägenheten ligger i ett utmärkt område med massor att göra. Den är väldigt centralt belägen och lätt att nå. För två personer är lägenheten ganska liten, men allt som allt är den värd priset.
Ben
Ben
över ett år sedan
Överlag en bra vistelse och god organisation, men värden ställde många personliga frågor i förväg (till exempel om vilken relation gästerna hade till varandra och deras avsikter).
Ece
Ece
över ett år sedan
Vi bodde hos Elias i fem nätter. Husets läge var centralt, och vi gick till många ställen. När vi anlände var huset lite kallt. Först trodde vi att det var normalt, men senare, när vi kontaktade Elias, fick vi veta att luftkonditioneringen inte fungerade. Vi hörde av oss till Elias, och han svarade omedelbart och löste problemet snabbt. Huset är vackert designat och uppfyller alla behov. Om vi besöker Stockholm igen skulle vi gärna bo här igen.
H
Henriette
över ett år sedan
Lägenheten passade oss fyra bra. Ren och prydlig, med bra sängar. Minus för ett sovrum utan fönster, men detta nämns i beskrivningen så vi var medvetna om det i förväg. Lätt att komma i kontakt med hyresvärden.
Janosch
Janosch
över ett år sedan
Jag skulle gärna komma hit igen.
J
Jasmin
över ett år sedan
Bra och vänliga kommunikation! Boendet var precis som beskrivet och passade oss perfekt! Rekommenderar starkt 🥰
M
Miriam
över ett år sedan
Lägenheten är väl belägen och har goda kommunikationer med kollektivtrafiken. Den är mycket rymlig, större än vad bilderna visar. Vi kände oss väldigt bekväma, även om vi inledningsvis blev lite osäkra på grund av de många frågorna och reglerna. Jag rekommenderar definitivt boendet.
J
Jenny
över ett år sedan
Positive: Bra läge, bra utrymme, innehöll det jag behövde. Ventilationen lät ganska mycket och lite av en byggarbetsplats med tidig starttid på dagen.