Vad gästerna säger
M
Mike
över ett år sedan
Fantastiskt ställe för fritidssemester, särskilt under vintern. Mycket praktiskt med skid-in/skid-out som gör att du kan komma ut på backen på bara några minuter från rummet.Rummet är perfekt beläget med en underbar utsikt över sjön och solnedgången. Åre centrum, med möjligheter till kvällsaktiviteter och shopping, ligger bara några minuter bort och hela boendet är fläckfritt med all nödvändig utrustning.
Elio
över ett år sedan
Ett litet och mysigt boende i Stockholm, idealiskt för korta vistelser och för äventyrliga resenärer. Platsen är mycket bra, nära kollektivtrafiken och ett trevligt område att promenera i. Badrummet kan vara väldigt litet för vissa gäster, men åtminstone för mig var det inga problem. Jag skulle definitivt bo här igen, dessutom är det bland det bästa du hittar i Stockholm.
I
Issa
över ett år sedan
Positive: jag tycker att kontakta boende var svår och krånglig gick inte prata med telefonnummer jag hade fått på bdkräftelse och allt var på engelska.en sak som man var orolig om det händer något akut var skulle man vända sig tillexempel om man glömde mobilen som digital nyckel varpå. eller om man tappade bort mobilen.attfå kontakt med boend tog ett dygn att man fick svar.Negative: en reception med svens talande svara snabb på frågor