Vad gästerna säger

D
Daniel
sex månader sedan
Väldigt lyckad resa Placeringen av boendet
S
Simone
sex månader sedan
Man kommer fram och känner sig direkt som hemma – allt man behöver finns och det är skinande rent. Kommer gärna tillbaka.
R
Robin
sex månader sedan
D
David
sex månader sedan
Rent och prydligt. Bra plats och förbindelser!
M
Mei Yi
sex månader sedan
Vi hade en riktigt härlig vistelse hos Elias. Allt var precis som beskrivet och som på bilderna, och boendet var väldigt nytt och utrustat med allt vi behövde. Incheckningen var smidig och vi fick tydliga instruktioner i förväg. Läget är dessutom väldigt bra, vilket vi verkligen uppskattade.
F
Ferdinand
sex månader sedan
Nyrenoverat och fint, bra kaffemaskin, det du behöver i form av köksutrustning men inget utöver det.
S
Stefanie
sex månader sedan
Vi hade en jättebra vistelse i Andreas lägenhet och kan verkligen rekommendera Andreas som värd. Vissa av bilderna stämmer inte helt med hur det ser ut i verkligheten (särskilt köket), men det störde oss inte. Läget är toppen för sightseeing, med flera olika transportalternativ precis utanför dörren. Med pendeltåget är man inne i Stockholm City på 8 minuter. Mataffärer, bageri och restauranger finns precis intill. Lägenheten är lite lyhörd, så man kan ibland höra till exempel stolar som flyttas eller dörrar som knarrar i grannlägenheterna. Vi skulle absolut rekommendera lägenheten vidare.
Joel
Joel
sex månader sedan
Väldigt bra läge och smart planerad bostad, precis intill en konsertlokal så ibland kunde man höra ljud därifrån, men det var bara vid enstaka tillfällen. Väldigt lyhörd och snabb på att svara värd.