Vad gästerna säger

Johanna
Johanna
sex månader sedan
V
Vincent
sex månader sedan
Mysig lägenhet med allt du behöver! Den ligger precis vid liften, vilket är perfekt på vintern. Skulle gärna bo här igen.
N
Nicola Lutz
sex månader sedan
Snabb och trevlig kommunikation. Kommer gärna tillbaka.
K
Kerry
sex månader sedan
Läget var perfekt, lägenheten var väldigt ren och kommunikationen fungerade smidigt!
E
Eda Nur
sex månader sedan
Det var bara lite långt till tunnelbanan – vi gick cirka 10–15 minuter. I övrigt var allt verkligen jättebra. Lägenheten var fin och hade allt vi behövde. Stort tack, vi trivdes jättebra.
E
Erik
sex månader sedan
Fantastiskt del av staden med vacker omgivning nära city.
D
David
sex månader sedan
Toppenläge på Södermalm, väldigt nära Mariatorget och Götgatan/Slussen. En charmig och lite udda loftlägenhet, fint renoverad men med mycket karaktär. En liten sak att tänka på: jag är inte särskilt lång (178 cm) men fick ducka en hel del när jag rörde mig i lägenheten, särskilt i badrummet där taket är väldigt lågt. Samtidigt är det en del av charmen med att bo i en äldre fastighet! Det här var andra gången jag bodde i en av Elias boenden och servicen var lika bra som sist; det är en del information att ta in för den appbaserade incheckningen, men värden var väldigt snabb och tydlig med svar på frågor. Jag ser fram emot att komma tillbaka igen!
I
Irene
sex månader sedan
Vi hade en härlig vistelse förra veckan i Olofs lägenhet. Det är en fantastisk, rymlig lägenhet med gott om sovplatser för oss fem. Lägenheten ligger väldigt centralt i stan – man kan promenera till det mesta inom 20 minuter. Trots att den ligger vid en livlig shopping- och nöjesgata upplevde vi inga störande ljud. Vi sov jättebra! Vi kommer gärna tillbaka igen.