Vad gästerna säger
E
Enzo
sju månader sedan
Ett fullt utrustat boende som stämmer med beskrivningen. Det ligger lite utanför centrum i ett lugnt område, men du har buss eller tåg bara 5 minuters promenad bort och tar dig till Stockholm på cirka 15 minuter. Det finns även några restauranger och en Lidl i närheten, vilket är smidigt. Och Olof var väldigt snabb på att svara och skickade många meddelanden med alla instruktioner. Jag rekommenderar det varmt!
A
Anouck
sju månader sedan
Boendet är trevligt och har ett bra läge, men jag rekommenderar att man tittar noga på bilderna och läser beskrivningen innan man bokar. Badrummet är nämligen i samma utrymme som toaletten, vilket är väldigt litet och inte så praktiskt, och kylskåpet står precis bredvid sängen (pentryt är pyttelitet). Jag hade inte uppfattat dessa detaljer i förväg och de var lite besvärande för mig. I övrigt inget att anmärka på.
M
Méline
sju månader sedan
Boendet var överlag mycket välstädat och rent. Allt var välskött och värmen fungerade pålitligt.Lägenheten stämmer till största delen med bilderna, men den känns lite annorlunda på plats eftersom några saker har lagts till (t.ex. en extra garderob). Det är inget negativt – bara bra att känna till.Ett litet tips: badrumsdörren är lite trög att öppna och stänga.