Vad gästerna säger

J
Juan
tio månader sedan
Bra ställe att bo på, nära skidbackarna.
K
Kenneth
tio månader sedan
Jättefin lägenhet nära till det mesta. Tottliften var en av få liftar öppna mellan jul/nyår vilket var lyxigt att ha nära till.
E
Emily
tio månader sedan
Svårslaget läge! Lägenheten ligger på en sidogata och är väldigt lugn, vilket var en trevlig överraskning. Airbnben var mycket fin och bekväm. Det enda negativa var att vi inte kunde reglera temperaturen (det är vanligt i äldre europeiska byggnader). Ibland blev det riktigt kallt och det lilla värmeelementet som fanns gav tyvärr inte så mycket värme. Vi sov ändå gott med de extra filtarna som fanns. Köket var välutrustat med allt man kan behöva. Sängen var också bekväm. Värden var väldigt vänlig och snabb på att svara.
J
Jonas
tio månader sedan
Fantastiskt ställe att bo på. Allt var rent, det har allt du behöver och det ligger i ett trevligt område.
T
Thanaporn
tio månader sedan
Första men inte sista gången. Fantastisk vackert området, mycket att göra. Rummet är rent och fint 😊
B
Beatriz
tio månader sedan
Lägenheten är bekväm, välutrustad och ligger nära stadens centrum. Det är enkelt att ta sig dit, särskilt om du har passet för att åka linbanan.Pontus var tydlig och hjälpsam med alla instruktioner, vilket gjorde vistelsen smidig.
P
Paula
tio månader sedan
Fantastisk utsikt, rummet och kommunikationen var klanderfria
A
Anton
tio månader sedan