Vad gästerna säger

K
Kimberly
över ett år sedan
Fantastiskt centralt läge. Värden var väldigt bra på att kommunicera och flexibel med våra önskemål. Skulle gärna bo här igen. Annonsen stämmer väl överens med verkligheten.
Luca
Luca
över ett år sedan
Mycket lugn lägenhet trots närheten till gatan, perfekt för den som vill koppla av utan att ge avkall på bekvämlighet. Utmärkt läge för att nå Avicii Arena och 3Arena, med snabba och effektiva förbindelser till stadens centrum. Perfekt för en bekväm och stressfri vistelse i Stockholm.
J
Juan
över ett år sedan
Lägenheten var perfekt, precis som beskrivet. Allt var rent och fräscht. Området var underbart, ett härligt ställe att promenera i med riktigt trevliga butiker. Jag kommer gärna tillbaka och Olof är en fantastisk värd.
Samuel
Samuel
över ett år sedan
Ren och funktionell lägenhet utanför stadskärnan – det tog bara cirka femton minuter att ta sig direkt till Stockholms hjärta.
O
Ollie
över ett år sedan
Elias ställe var toppen – välbeläget, bekvämt, rymligt och tyst (samtidigt bara en två minuters promenad från en livlig gata full av barer och restauranger). Rekommenderar det varmt! Elias och hans team var kommunikativa och hade hjälpsamma, tydliga instruktioner för incheckning, husregler osv. Tack, Elias!
M
Mariana
över ett år sedan
Underbar lägenhet i ett väldigt lugnt område. Andreas var en fantastisk värd – instruktionerna var tydliga och snabba. Lägenheten ser precis ut som på bilderna, är ren och i toppskick. Den ligger nära flera tunnelbanestationer som tar dig direkt till de mest turisttäta platserna, och om du planerar att gå på ett evenemang i Avicii Arena (tidigare Globen) är det bara en kort promenad bort, så det är det perfekta boendet för det! Dessutom finns ett stort köpcentrum i närheten med mataffär och många butiker. Fantastiskt ställe, jag rekommenderar det varmt!!
Stephanie
Stephanie
över ett år sedan
Vi tyckte verkligen om vår tid i Andreas lägenhet. Den ligger så nära kollektivtrafiken att vi enkelt kunde utforska Stockholms sevärdheter. Samtidigt uppskattade vi den mysiga grannkänslan och det otroligt lugna läget efter våra dagar med sightseeing.
M
Mei-Chen
över ett år sedan
地理位置佳,離中央車站僅有兩站距離。房間乾淨採光好,尤其廚房特別漂亮,有明亮的窗景,坐在那兒用餐極為享受,晚上也可靜靜欣賞窗外的夜景。房東專業、回覆迅速,讓我們能安心入住,雖然樓下有餐廳酒館,但不影響睡眠。整體而言,非常值得推薦!