What guests are saying
M
Mikael
about 3 years ago
Väldigt trevlig värd och bra läge på boendet.Vi som familj om tre trivdes bra och kändes rymligt.Finns egentligen inget alls att klaga på då allt var bra förutom en sak. FTX systemet måste ställas om så inomhusklimatet blir bättre. När vi hade fönstret öppet under dagen var klimatet bra inomhus.När vi stängde fönstret på natten blev det snabbt instängt och varmt. Bara av att döma luft in/luft ut på ventilerna så kändes det som övertryck i bostaden.Golvvärmen ställde vi på 15 grader men ändå instängt och varmt. Tyder på mindre bra ventilation. Summa summarum så får inte det jag skrev ovan ta ifrån det positiva.Mycket bra boende och värd. Är en enkel åtgärd för värden att lösa.Kommer gärna tillbaka!
B
Björn
about 3 years ago
Vi är mycket nöjda med boendet som var mycket fräscht och överensstämde med bilderna. Välutrustat kök med allt som man behöver, fräscht, stort och rent badrum. Fördel att det finns AC i lägenheten. Elias var en mycket bra värd som alltid återkopplar snabbt om man har några frågor. Kan verkligen rekommendera det här boendet.
D
Daniela
about 3 years ago
Ho scelto questo appartamento per la posizione e le recensioni. Ho apprezzato moltissimo lo spazio ben organizzato dell’appartamento. Casa molto silenziosa e luminosa. Molto adatta per due persone. Con pochi accorgimenti potrà essere confortevole per tre persone, soprattutto se si vuole usufruire della cucina, per altro ben fornita. Consiglierei senz’altro!