Vad gästerna säger

P
Peter
åtta månader sedan
Lägenheten var trevlig och Södermalm är ett toppenområde att bo i.
P
Peyton
åtta månader sedan
Fredricks boende hade ett perfekt läge i Gamla stan i Stockholm. Boendet var större än jag hade förväntat mig och hade ett stort kök, vilket var riktigt trevligt! Jag skulle gärna bo här igen :)
T
Tatiana
åtta månader sedan
Bra läge. Lägenheten passar perfekt för familjer och kompisgäng. Lägenheten är väldigt fin och mysig. Utsikten är fantastisk. Lägenheten är fullt utrustad.
A
Antoine
åtta månader sedan
Väldigt bra, inget att anmärka på.
A
Angel
åtta månader sedan
Väldigt trevligt ställe, nära kollektivtrafik och enkelt att ta sig runt. Tydliga och lätta instruktioner att följa, och värden var alltid mycket vänlig. Rekommenderas varmt.
T
Tove
åtta månader sedan
M
Michèle
åtta månader sedan
Vi kände oss direkt som hemma i den här fina lägenheten. Den har ett perfekt läge mitt i Gamla Stan. Utsikten över stan är fantastisk – en kväll kunde vi till och med se ett svagt norrsken från fönstren. Köket har allt man behöver. William är en toppenbra värd, och vi hoppas kunna komma tillbaka snart.
N
Nora
åtta månader sedan
Smidigt att ta sig in både i byggnaden och i lägenheten.Lägenheten är modern och riktigt mysig. Alla bekvämligheter är toppen och väl underhållna.Utsikten från lägenheten är fantastisk!