Vad gästerna säger

F
Fabian
tio månader sedan
Smidigt och mycket bra boende för skidåkning!
W
Werner
tio månader sedan
Fantastisk vistelse med härlig stämning, fantastisk utsikt och inredning! Utmärkt läge precis vid skidbacken
I
Illia
tio månader sedan
Tack så mycket, allt var helt fantastiskt!!!
L
Lovisa
tio månader sedan
Väldigt bra boende, med nära till backen! Var även gångavstånd till massor med affärer inne i byn! Vi hade en toppenvistelse!
M
Mark
tio månader sedan
Allt var som förväntat. En riktigt trevlig upplevelse med fantastisk utsikt. Mycket nära skidbackarna. En liten utmaning med bagaget innan incheckning om man anländer med tåget på morgonen, men det går att lösa genom att fråga hotellet vid stationen. Det kostar inte särskilt mycket.
R
Ronaldo
tio månader sedan
Vackert och otroligt trivsamt hus. Balkongen är verkligen en höjdpunkt med en fantastisk utsikt över Göteborg. Det är ett utmärkt ställe både för familjer och för den som reser på egen hand. Allt var fläckfritt, mycket välutrustat och prydligt organiserat. Vi hade en fantastisk vistelse och rekommenderar Andreas boende varmt.
H
Hamse
tio månader sedan
Det var verkligen ett trevligt och rent boende. Kommunikationen var toppen, jag uppskattade det verkligen och skulle rekommendera det till alla.
B
Bentley
tio månader sedan
Perfekt om du ska åka längdskidor eller spela hockey! Shopping ligger också väldigt nära.