Vad gästerna säger

Hanna
Hanna
över ett år sedan
Väldigt fin och fräsch lägenhet
Carl Marcus Jonatan
Carl Marcus Jonatan
över ett år sedan
Väldigt prisvärt för grymt läge på söder med stor lägenhet med massa utrymme. Väldigt snabb kommunikation och säkert med kodlås för var våning och även kod för dörren så inga nycklar att hålla reda på.
Lena
Lena
över ett år sedan
Underbar lägenhet och utmärkt läge!! Vi var mycket nöjda och skulle definitivt komma tillbaka.☺️
Arnaud
Arnaud
över ett år sedan
Nöjd med stället, utsikten är fantastisk!!
Kristina
Kristina
över ett år sedan
Platsen är en bit bort från Stockholms centrum. Dock är det väl förbundet med kollektivtrafik (det tog 15 minuter att nå centrum med tunnelbanan). Lägenheten är rymlig och sovrummen har bekväma sängar. Incheckningen var enkel och värden gav oss tydlig information om hur vi skulle komma åt lägenheten, med mera. Jag rekommenderar detta ställe för en kort vistelse i Stockholm.
Sara
Sara
över ett år sedan
Nöjd med boendet för vårt ändamål.
C
Camilla
över ett år sedan
Positive: Vi sov över en natt, torsdag till fredag. Det var väldigt tyst både inomhus och utanför. Nära till matbutik och bra avstånd till det vi ville göra.
A
Alicja
över ett år sedan
Objektet är rent, tyst och har ett bra läge.